Mobil Oyun

Legacy of Discord Uçma Özelliği Geliyor

Reklamlarında sürekli uçan birilerini gördüğümüz, benimde bunu görerek girdiğim oyuna sonunda uçma yeteneği geliyor. Reklamlarında kanatları sayesinde ucanlar var ama yeni yayınlanan videoda ejderha ile uçuluyor.

Yapılan duyuru su şekilde;

“My Guardians, the long-waited “SkyWings” in-game flying system is coming to LoD on June 20th! We guarantee you’ll be amazed! We will update more details on FB, along with plenty of FB events. Stay stunned for more!”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2012845298952357&id=1774843549419201

SkyWings isimli özellik Legacy of Discord’a 20 Haziran’da eklenecek. Şimdi sorulması gereken soru şu, nasıl olacak? Şöyle ki kontroller sanal joystick olsa da görüntü üstten yan şekilde tıpkı mobalarda ya da hack&slash oyunlarda olduğu gibi. Yine reklamda görüldüğü üzere tps bir görüntü görüyoruz. Yine yanlış birşeyler var ama hayırlısı olsun. Ayrıca oyunda bu kadar içebileceğiniz geniş bir alan neresi var onu da merak etmeden duramıyoruz. Yakın zaman içinde gelişmelerle burada olacağım. Takipte kalın.

Legacy of Discord Uçma Özelliği Geliyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir