Mobil Oyun

Majestia Mobil Kart Destesi Strateji Oyunu / Tek Kelime İle Mükemmel

Mobil platformda yeni olan harika bir strateji oyunundan bahsetmek istedim. Majestia isimli bu harika strateji oyununu denedim ve gerçekten çok beğendim. Bu demek oluyor ki Youtube.com/rocknrogue kanalımda videoları bir aksilik olmadığı taktirde yayınlanacak.

Oyundan biraz bahsedelim. Ana teması mitik tanrılar ve abartılmış mitik kahramanlar ve kötülükler. Yani Zeus’tan Arena’ya Kral Arthur’dan Diablo’ya bir çok mitik kahramanın bulunduğu oyunun en önemli özelliklerinden birisi sadece kart olarak oynanmaması. Arenada kahramanlarınızı karelerde kendiniz oynatıyor ve saldırıp saldırmayacağına ya da nereye gideceğine siz karar veriyorsunuz. Bunun yanında nereye tuzak koyacaksınız kime saldıracaksınız bütün bu kararlar size ait.

Oyunun bizim açımızdan en kötü özelliği İngilizce olması ama benim için sıkıntı yok. Dün gece rahat bir kaç saat denedim ama videoya kaydetmedim. Bundan sonrakileri kaydedip kanala atmayı düşünüyorum ve sizlerle paylaşmak istiyorum.

Grafik kalitesi iyi düzeyde bu yüzden benim G4 biraz ısınıyor ama çok fazla aksiyon olmadığı strateji oyunu olduğu için sıkıntı yapmıyor.

Şunu eklemek istedim ki oyunda o kadar çok strateji kullanmak zorundasınız ki bazen kahramanlarınızı ve askerlerinizi kullanmak için süreniz bile yetmiyor. Majestia Mobil Kart desteği strateji oyunundan bahsettik. Videolarını bekleyin arkadaşlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.com2us.soulz.normal2.freefull.google.global.android.common

Majestia Mobil Kart Destesi Strateji Oyunu / Tek Kelime İle Mükemmel

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir