Mobil Oyun

Marvel Future Fight X-Men Güncellemesi

Çok sevdiğim ve sık sık oynadığım Marvel Future Fight oyununa 7 Haziran yani yarın çok büyük bir güncelleme geliyor. Bu güncelleme hakkında detaylardan ve genel olarak mobilin sevilen oyunlarından olan Marvel Future Fight’dan bahsetmek istiyorum.

X-Men güncellemesinde gördüklerimiz şunlar, tanıtılan karakterler; Rogue, Jean, Beast, Magneto, Wolverine, Cyclops, Storm var. Dahası var mı şimdilik emin değilim ama yoksa bile diğer X-Men karakterleri de zaman içinde eklenecektir. Örneğin profesör eklenirse iyi olur. Bunun yanında X-Men evreninde sayısız kahraman var ve hepsi Marvel Future Fight mobil aksiyon oyununa eklenebilir.

Marvel Future Fight sanal kontrol butonları olan ve ekranın bir kenarında da birbirinden özel yetenek butonları olan bir oyun. Karakter kazanmak ve geliştirmek dengeli şekilde düzenlenmiş. Şimdilik ben oyunda belli görevler üzerinde ilerliyorum. Ve zaman içinde zorlaşıyor. Oyun grafik açısından yeterli, LG G4 ile biraz kassa da sıkıntı yaşamadan oynuyorum.

Marvel belki şu an en çok ilgi duyulan süper kahramanlara sahip bir seri. Gerek çizgi romanlarla gerek filmlerle insanların ilgisini hep canlı tutmuş durumda. Örneğin DC’nin özellikle dizi konusunda daha aktif olmasına rağmen Marvel başarısını yakalayamadığını söylemem zorundayım. Birbirinden güzel Marvel süper kahramanlariyla oynamak istiyorsanız, mobil kategoride bunun için en iyi seçenek Marvel Future Fight’dır. Bizde sizlere Marvel evreniyle ilgili haber ve videoları iletmeye devam edeceğiz. X-Men güncellemesini kaçırmayın.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir