Mobil Oyun

Marvel Future Fights 16 TL Hediye Nasıl Alınır?

Bugün Vodafone uygulamasını gezerken ilginç bir detayla karşılaştım. İnternet paketleri menüsünden ek paketlere göz atarsanız orada Galaktik S paketi bulunuyor. Paketin değeri 5 TL ama hediyeleri mükemmel.

5 Liraya bu ek internet paketi aldığımız zaman bize 16 Liralık Marvel Future Fights oyun kodu veriyor. Bu oyunu oynayanlar mutlaka bu fırsatı değerlendirsin. Oyun içinden kodu ekleyerek paketinizi alabiliyorsunuz.

Bu ek internet paketinin içeriği bununla da sınırlı değil. Ayrıca 1 sinema bileti hediye ederken elbette 500 mb internette veriyor. Kontrol etmenizi tavsiye ediyorum. Görsel altta.

Marvel Future Fights 16 TL Hediye Nasıl Alınır?

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

0 Yorum

  • Pingback: Avangers Endgame Marvel Future Fight'a Geliyor - Mobil Oyun Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir