Mobil Oyun

Minecraft Büyük Değişiklikler Neler? Konsol Mobil PC Her Yerde Aynı Oyun

Microsoft, Xbox One X ile birlikte Minecraft ile ilgili de önemli duyurular yaptı. Hiç bekletmeden en popüler yaratıcılık ve inşaa oyunlarından biri olan Minecraft hakkındaki değişikliklerden bahsedelim.

Bundan sonra Minecraft tek bir oyun haline gelecek. Yani Android’de oynadığınız Minecraft ile PC, iOS, Nintendo, Xbox vs hepsi senkronize olacak. Ayrıca VR versiyonu da senkronize olacak.

Daha iyisi de var, bu senenin sonuna doğru Minecrafta büyük güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile grafik kalitesi önemli ölçüde gelişecek ve ayrıca piksel piksel görüntüsünden kısmen kurtulacak. Detaylar için bizi takip edin.

Minecraft Büyük Değişiklikler Neler? Konsol Mobil PC Her Yerde Aynı Oyun

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir