Mobil Oyun

Mobile Legends 90. Sürüm İle Gelecek Orman Değişikliği

Mobile Legends Bang Bang mobil moba oyununa 90. sürümle birlikte çok fazla değişiklikler geliyor. Oyundan haberler geldikçe sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sanırım 90. sürüm güncellemesi efsane olacak. Bu yazıda gelecek güncelleme ile birlikte orman değişikliğinden kısaca bahsedelim.

90. sürüm güncellemesiyle birlikte oyuna orman öğreticisi eklenecek. Oyunda zaten bir öğretici bulunuyor. İlk oyuna başlayanlar bundan geçiyor lakin orman ile ilgili pek detay verilmiyor. Yapılan paylaşımda ayrıca ormanın önemine dikkat çekiliyor.

Mobile Legends #Orman Orman yaratıklarından elde edilen bonusların savaş alanındaki etkisi… Ayrıca Savaşçı, Nişancı ve Suikastçı kahraman ile oynayan arkadaşlar lütfen savaşa başlar başlamaz 250 altınlık orman teçhizatını alın. Bu gelişiminizi hızlandıracaktır. Bu eşyanın faydası çok, zararı yok 😉 Not: Öğretici 90. sürümde aktif olacaktır

Orman eşyalarıyla ilgili detaylı bilgi veren neyi neye karşı ne zaman kullanmanız gerektiğini gösteren detaylı bir eğitim kısmı güncellemeyle birlikte Mobile Legends Bang Bang mobil moba oyununa eklenecek.

Mobile Legends 90. Sürüm İle Gelecek Orman Değişikliği

Mobil oyun takipçileri bizden ayrılmayın. En güncel haberler ve duyurularla karşınızda olacağım.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir