Mobil Oyun

Mobile Legends Bang Bang Lag Problemi Şikayetleri İle İlgili Bir Mektup Yayınladı

Sevilen moba oyunlarından birisi olan Mobile Legends’da son zamanlarda bir çok kişi lag problemi yüzünden şikayette bulunuyor her paylaşımda bunu dile getiriyordu. Artık teknik ekip de bunalmış olacak ki arka planda çalışanların hiç durmadığını, sorunları çözdüğünü tüm oyunculara duyurmak için bir mektup yayınlandı. Bu mektubu görselde bulabilirsiniz.

Bir çok mobil oyunda olduğu gibi online olarak bizim gibi rakiplerle oynanan oyunlarda bağlantı kalitesi oldukça önemli. Ama karşımıza gecikmeler donmalar kasıntılar çıkabiliyor. Rakibimizde bu yokken bizde olunca elbette oynanışa çomak sokuluyor. Oyuncuların canı sıkılıyor. Aklımda kalan bir husus, Mobile Legends’a canlı yayın özelliği geldiğinden bu yana lag, gecikme, yüksek ms gibi sorunların yaşadığı şikayetleriydi. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem.

Mektup hakkında konuşalım. Oyunculara hitaben yazılmış bu mektup bazı durumlarda lag probleminin olabileceği ve sorunun hızlıca çözüme kavuşturulacağı söyleniyor. Ayrıca yapılan şikayetlerin hepsinin okunduğu ve teknik ekbi üzdüğü de belirtilmiş. Bunun yanında lag operatörden kaynaklanıyor ise şirketin bir çok gsm operatörü ile iletişimde olduğu sorunun çözümü için ortak çalışabildikleri de belirtilmiş. Sorun oyundan kaynaklandığı tespit edilirse yeni sunucuların eklendiği de belirtilmiş. Siz okuyup değerlendirin.

En önemli hususu sona bıraktım. Temmuzda yapılacak güncelleme ile lag probleminin ortadan kalkacağı söyleniyor. Ne kadar doğru bilemiyorum.

Mobile Legends Bang Bang Lag Problemi Şikayetleri İle İlgili Bir Mektup Yayınladı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir