Mobil Oyun

Mobile Legends Haftalık Kahraman Rotasyonu 30 Haziran

Mobile Legends Bang Bang mobil moba oyununda 30 Haziran ve 6 Temmuz arasında oynayabileceğiniz ücretsiz kahramanları sizlerle paylaşmak istiyorum. Ve yine değinmeden edemeyeceğim bir konu var. Mobile Legends ücretsiz oynattığı kahramanlar konusunda çok cimri. Hemen aşağıda duygu ve düşüncelerimizi paylaşacağız.

Balmond, Nana, Karina, Akai, Chou, Sun, Alpha, Yi Sun Shin

Ücretsiz kahramanlar Mobile Legends için 30 Haziranda bunlar olacak ve bu kahramanları bir hafta boyunca ücretsiz oynayabileceksiniz. Bu hafta oyuna giremeyecek misiniz? O zaman hiç endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü bu kahramanların çoğu ya bir sonraki hafta ya da ondan sonraki hafta mutlaka yine indirime girecek.

Bir çok yazıda bundan bahsettik. Acaba diyorum ben mi eski paylaşıma bakıyorum. Bunlar eski rotasyon mu? Ama değil. Bunlar yeni. Yine geçtiğimiz hafta oynadığımız kahramanlar bu hafta da ucretsizlere girmiş. Bana inanmıyorsanız eski yazılarımı altta görebilirsiniz. Neden diğerleri ücretsiz olmuyor sürekli balmond ücretsiz rotasyon giriyor?

Hayırlısı.

Mobile Legends Haftalık Kahraman Rotasyonu 30 Haziran

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir