Mobil Oyun

Pokemon Go İndirme Rekoru Kırdı

Bir senelik bir oyun olmasına rağmen tam 750 milyon kez indirilen oyun Pokemon Go çok başarılı bulunuyor. Başarısını tastikleyen bir diğer olumsuz özelliği de her ülkede kullanılabilir olmaması. Şöyle ki ülkemizde oyun resmi yollardan hala oynanabilir ya da indirilebilir değil.

Oyun Pokemon koleksiyonu ve nadir Pokemon toplamakla ilgili. Çok ilgi gördü. Sosyal medyaya yansıyan fotoğraflara bakarsak, toplu halde telaş içinde koşan insanları görebilirsiniz ama orda bir olay yok. Yakınlarda nadir bir Pokemon çıktığını gören oyuncular onu yakalamak için birbirleriyle yarışıyor olabilir. Bunu örneklerini daha önce gördük.

Pokemon Go ne zaman ülkemize gelecek ya da gelecek mi bilinmez ya da gelmesine gerek var mi bilmiyorum ama gelirse başarısına başarı katacaktır bundan eminiz.

Ayrıca Bakınız:   Strike of Kings Slimz Becerileri

Pokemon Go İndirme Rekoru Kırdı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

0 Yorum

  • Pingback: Pokemon Sword ve Pokemon Shield Pokemon Oyunları - Mobil Oyun Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir