BulmacaMobil Oyun

Popüler Android Oyunu – Scale Bulmaca Oyunu

Kısa zamanda oyunlar kategorisinde üst sıralara çıkmayı başarmış Scale Bulmaca oyununu sizlere iyisiyle kötüsüyle göstermek istedim. Oyundan biraz bahsedelim;

Scale Bulmaca oyunu bir kare içerisinde kenardan kenara çarpan topu belli bir yere kıstırmaya çalışıyorsunuz. En küçük yapmanız gereken şekilde olduğu zaman bir diğer seviyeye otomatik geçiyor ve aynı işleme oradan devam ediyorsunuz. Topu sıkıştırmak için özel dikdörtgen çiziciyi kullanıyorsunuz. Onu ortaya attığınız zaman kenarlara uzanıp ama parçayı koparıyor ve alan daralıyor. Bu yetenekle topu çizgiye değmeden kapatmanız gerekiyor.

Oyun hızlı bir bulmaca oyunu, Scale eğlenceli bir oyun ama bazı şikayetler var. Reklam konusunda abarttığı söyleniyor. Çıkan reklamların kapatma butonları tıklanamasın diye sağa sola kaçtığı söyleniyor. Bu bazı internet sitelerinde de kullanılan bir yöntem. Reklama tıklansın amacıyla kullanılıyor. Siz karar verin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.bulupe.Scale

Popüler Android Oyunu - Scale Bulmaca Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

BulmacaListe

Mobil Bulmaca Oyunları Listesi #1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir