BulmacaMobil Oyun

Popüler Android Oyunu – Scale Bulmaca Oyunu

Kısa zamanda oyunlar kategorisinde üst sıralara çıkmayı başarmış Scale Bulmaca oyununu sizlere iyisiyle kötüsüyle göstermek istedim. Oyundan biraz bahsedelim;

Scale Bulmaca oyunu bir kare içerisinde kenardan kenara çarpan topu belli bir yere kıstırmaya çalışıyorsunuz. En küçük yapmanız gereken şekilde olduğu zaman bir diğer seviyeye otomatik geçiyor ve aynı işleme oradan devam ediyorsunuz. Topu sıkıştırmak için özel dikdörtgen çiziciyi kullanıyorsunuz. Onu ortaya attığınız zaman kenarlara uzanıp ama parçayı koparıyor ve alan daralıyor. Bu yetenekle topu çizgiye değmeden kapatmanız gerekiyor.

Oyun hızlı bir bulmaca oyunu, Scale eğlenceli bir oyun ama bazı şikayetler var. Reklam konusunda abarttığı söyleniyor. Çıkan reklamların kapatma butonları tıklanamasın diye sağa sola kaçtığı söyleniyor. Bu bazı internet sitelerinde de kullanılan bir yöntem. Reklama tıklansın amacıyla kullanılıyor. Siz karar verin.

Ayrıca Bakınız:   Android İçin En İyi Mobil Oyun Hızlandırıcı Uygulamalar

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gmail.bulupe.Scale

Popüler Android Oyunu - Scale Bulmaca Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir