Mobil Oyun

Strike of Kings'in 2. Ramazan Etkinliği/ Ramazan Hikayeni Yaz

Daha önce yine buradan duyurduğum Clash of Kings’ın etkinliğine benzer bir etkinlik de Strike of Kings’den geliyor. Etkinlik kapsamında Facebook paylaşımının altına ya da paylaşımda yer alan forum bağlantısına en etkileyici ramazan ayı hikayesini yazan ya da etkileyici bir şey paylaşan oyuncular altın kazanacak.

Kurallar şu şekilde. Bir diyalog üretebilirsiniz. Bir ani ya da hikayenizi paylaşabilirsiniz. Eğitici bir şey de olabilir ama tek dikkat etmeniz gereken bütün bunlar Strike of Kings’e uyarlanmış olmalı.

Etkinlik süresi 24 Haziran’a kadar. Paylaşımı vereyim.

“Ramazan Etkinliği 2 📣

Hikaye yazmaya hazır mısın ? Ramazan aylarında anlatılan hikayeleri hepimiz biliriz. O hikayelerden birini Strike of Kings için uydurabilir misin ?

Detaylar: https://goo.gl/XqQ29F

Not: Ödülleri bu sefer tatmin edici şekilde ayarladık 😄”

Ödüller ne merak ediyor musunuz? Strike of Kings sevilen mobil moba bu sefer biraz elini avcunu açmış. Birinci 20000 altın, ikinci 10000 altın, üçüncü ise 8000 altın alıyor.

Peki kazananları kim belirleyecek? Strike of Kings’in yöneticileri etkileyici buldukları 3 uyarlamayı kendileri seçecekler. Katılmanızı tavsiye ederim.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=772834949556421&substory_index=0&id=687067601466490

Strike of Kings'in 2. Ramazan Etkinliği/ Ramazan Hikayeni Yaz

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir