Mobil Oyun

Strike of Kings 20 Haziran 26 Haziran Ücretsiz Kahraman Listesi

Strike of Kings mobil moba oyunu bu hafta oynayabileceğiniz ücretsiz kahraman listesini yayınladı. Bu hafta çok seveceğiniz kahramanlar sizleri bekliyor. Mobil moba oynuyor musunuz? O halde bu listeye bir göz atınız.

‘Bu haftanın oynanabilen Ücretsiz hero listesinde Gildur, Ormarr, Nakroth, Violet, Kahlii, Diao Chan var !

#StrikeofKings #ÜcretsizHeroRotasyonu’

Strike of Kings 20 Haziran 26 Haziran Ücretsiz Kahraman Listesi

Gildur ile harika tanklayabilirsiniz. Bunun yanında Ormarr ile sersemletme üstüne sersemletme atabilirsiniz. Bununla da bitmiyor. Nakroth için harika bir silah seçimi yapın ve suikastçilerin kralı olun. Violet bildiğiniz gibi Strike of Kings’in en çok tercih edilen okçularından birisi. Kahlii bir büyücü ama onu maçlarda çok fazla görmemişsinizdir. Diao Chan ise kontrol ustalarının Strike of Kings’de en çok tercih ettiği kahramanlardan bir tanesidir.

Strike of Kings mobil moba oyununda yukarıdaki kahramanlardan sizde yok mu? O halde bu hafta ücretsiz oldukları için oynama fırsatını kaçırmayın.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir