Mobil Oyun

Strike of Kings Yeni Kahraman Kriknak

Strike of Kings kahraman çoğaltmaya ve alternatif üretmeye devam ediyor. Jinna’dan sonra Kriknak isimli bir kahraman yakın zaman içinde Strike of Kings ‘e eklenecek. Duyurusunu sizlerle paylaşayım.

“O ölüm ve yaşam arasında hiç bir ikilemde kalmadan özgürce ruhların arasında dolaşabiliyordu… Şimdi ise Strike Of Kings savaş alanına giriş yapmaya hazırlanıyor!

Onun hakkında ne düşünüyorsun ?

#YeniHero #Kriknak #StrikeofKings”

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=766633606843222&id=687067601466490

Kısaca bildiğimiz kadarıyla Kriknak hakkında bir kaç şeyden bahsedelim. Yakın dövüş ağırlıklı bir kahraman. Birinci yeteneği uzaktan vuruyor ve rakibine böcek fırlatıyor. Ayrıca rakibin üzerinde bir etki bırakıyor. İkinci yetenek rakibe sarj yapıyor ve hasar veriyor. Nihai yeteneği ise iki kullanımlık, ilkinde kullandığınız zaman Kriknak kanatlanıp uçmaya başlıyor. Muhtemelen arttırma ve güçlendirme alıyor. Haraket hızı da alıyor muhtemelen. (tam emin değilim açıklandığı zaman sizlerle paylaşacağım) Nihai yeteneğe zamanı dolmadan ikinci kez basabiliyorsunuz. Basmazsanız soğuma süresi giriyor. Bastığınız zaman rakibin üzerine atlıyor ve yüksek hasar veriyor ve muhtemelen alan hasarı veriyor.

Kriknak hakkında bir kaç arkadaşın videolarını sizlerle paylaşayım, deneme fırsatı bulmuşlar. Diğer Strike of Kings haberlerinde görüşürüz. Takipte kalın.

Strike of Kings Yeni Kahraman Kriknak

https://youtu.be/5VqYlna0t7E
https://youtu.be/gfGBJSYpRwM

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir