Mobil Oyun

Subway Surfers Yeni Güncelleme İle Hangi Ülkeye Gidiyor? Tahmin Et

Yakın zaman önce peru’ya giden Subway Surfers yeni bir güncelleme ile tekrar ülkeye değiştirecek ve geçen sefer olduğu gibi tekrar sizden bunun hangi ülke olduğunu tahmin etmenizi istiyor. Oyunun resmi Facebook sayfası bir görsel paylaştı ve bu görselin hangi ülkeye ait olabileceğini çözmeye çalışıyoruz.

Can you guess where the Subway Surfers are going next? Vote below and leave a comment if you think you know!

Subway Surfers Yeni Güncelleme İle Hangi Ülkeye Gidiyor? Tahmin Et

Benim tahminim Arabistan yönünde Lakin marakeş de olabilir tam emin değilim. Sizin bir tahmininiz varsa benimle paylaşabilirsiniz Ayrıca oyunun resmi Facebook sayfasında daha yorum da bulunabilirsiniz.

Subway Surfers dünyanın en çok oynanan koşu oyunları Arasında ilk sırada yer alıyor özellikle Android’de en popüler oyunlar arasında sürekli ilk beşte bulunuyor denemek için ücretsiz indirebilirsiniz oyunla ilgilenenler buradan bizi takip ederek oyunu hakkında Subway Surfers hakkında her türlü güncellemeye ulaşabilirler bir sonraki mobil oyun haberin de görüşürüz.

Ayrıca Bakınız:   Punch Boxing Android
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir