Mobil Oyun

Turkcell Mesajlaşma Uygulaması BiP e Oyunlar Geldi

Daha önceki haberlerde ve bir videoda Facebook Messenger için oyunlar eklentisini tanıtmıştım. Bildiğiniz gibi buradaki oyunları oynamak için Messenger sahibi olmanız yetiyordu. Hızlı bir şekilde oyunlara girip oynamak.mümkündü. ayrıca arkadaşlarla da rekabet halinde olma durumu vardı. Turkcell’in BiP uygulaması da artık aynı özelliğe sahip.

Turkcell BiP Mesajlaşma uygulamasına oyunlar eklendi. Burdan hızlı bir şekilde oyun oynamak mümkün. Laki. Her oyunu bulamazsınız. Hem bunun için erken hem de bildiğiniz gibi ve Messenger’da olduğu gibi basit oyunlar yer alıyor.

Turkcell BiP’in oyunları zaman içinde çoğalacaktır. Yine de fikir Facebook’tan alınmış olsa da mantıklı bir haraket olduğunu söyleyebilirim. Mobil oyun sektörünün her geçen gün güçlendiği ülkemizde BiP’in böyle bir adım atması beni de sevindirdi.

Küçük detaylar verelim. BiP’e oyunlar eklendiği günden sonra 1 hafta içinde 370 bin kez oyun oynanmış. Bunun yanında en popüler oyun da Turkcell’in kendi geliştirdiği Emocan Matching oyunu olmuş. Belki bir gün bize de denemek.nasip olur.

Turkcell Mesajlaşma Uygulaması BiP e Oyunlar Geldi

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir