Mobil Oyun

Vikings War Of Clans Facebook Oyuncularına %50 İndirim Yaptı

Sevilen mobil strateji oyunlarından birisi olan Vikings War of Clans Facebook’tan oyuna bağlananlara%50 indirim fırsatı sunuyor. Bu indirimden yararlanmak için oyunu Facebook üzerinden yani tarayıcınızdan oynamanız gerekiyor. Yorumlara bakılırsa oyununuzun Facebook’a bağlı olması yetmiyor.

Indirim bankadaki tekliflerle sınırlı Eğer bankada kendinize uygun bir teklif bulamazsınız yapacak bir şey yok. Bildiğiniz gibi bankadaki teklifler zaman içinde yenileniyor. Üç gün sürecek bu indirimden faydalanmak için tekliflerin yenilenmesinde bekleyebilirsiniz indirim 25 Haziran’da son buluyor. Benim tavsiyem altını bol teklifleri kabul etmeniz Çünkü verdiği malzemeler zaman içinde tükenebilir ama altınla kalbinizi daha fazla geliştirebilirsiniz.

Bu duyurunun yapıldığı paylaşıma bakarsak oyuncular Durumdan pek de memnun değil Çünkü oyuna Facebook üzerinden bağlanamayan tarayıcısı kabul etme yani Ya da bir şekilde sorun yaşayan bir sürü insan var Neden bu teklifin oyunun uygulaması üzerinden de yapılmadığı soruluyor.

Jarls! An unmissable offer!

For three days only, from June 23 to June 25, a special Bank offer with 50% discount will be available to you. This offer will help you to develop your Clan Stronghold and Town, reinforce your army and weaken enemy troops. What makes this offer special is that it can only be purchased by Jarls who play Vikings: War of Clans on Facebook!

Being cunning isn’t a vice, it’s a sign of a wise Viking who gets the advantages of a unique Bank offer that’s available only to selected warriors!

Are you already using items from the new set? Tell us about it in the comments!

#Vikings #VikingsWarOfClans

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1487146687972730&substory_index=0&id=894366520584086

Vikings War Of Clans Facebook Oyuncularına %50 İndirim Yaptı

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir