Mobil Oyun

Vikings War Of Clans Yeni Güncelleme İlginizi Çekebilir

Vikings War Of Clans’a güncelleme geliyor. Güncellemeyle birlikte özellikle ara yüzde önemli değişiklikler oluyor. Bunlardan bahsedeceğim ve elimden geldiğince Türkçeye geçireceğim.

1. Bundan sonra global haritadayken kısa yollara erişmeniz ve oyunu daha hızlı şekilde oynamanız mümkün olacak. Şöyle ki şimdi örneğin asker hızlandırma alacaksak bunu eklemek için ilk önce kale içine oradan da kısa yolla çantanıza ordan da güçlendirmelere ulaşmanız gerekiyordu. Şimdi haritadan da aynı işlemi hızlıca yapabileceksiniz.
2. Hesaplar arasında geçiş daha hızlı olacak. Başka bir google hesabınıza bağlı hesaba geçmek daha hızlı ve daha kolay.
3. Kalesi 6 seviyenin altında olan oyuncular klan arkadaşlarından daha fazla hammadde alabilecek ve saklayabilecekler.
4. Genel oynanışta iyileştirmeler var. Oyun daha stabil ve daha gelişmiş olacak.

Güncelleme detayları elimden geldiği kadar bunlar. Ingilizcesini de verelim.

“Warriors of the North! Get a lungful of fresh air and feel the icy chill of the fjords in the updated Vikings: War of Clans universe!

– More travels in search of adventures! Use shortcut icons to go to Boosts, Events and lucrative offers in the Bank while staying on the Global Map. Now it’s much more convenient to wander through the Viking lands!
– No delays — get to the point! The improved launch screen allows you to restore a previously linked account on another device and continue to conquer the North right where you stopped!
– Don’t take any more than you need! Now Towns of Jarls with Palaces below level 6 can accept as many resources from their clansmen as their Vault can hold.
– The Aesir approve! General gameplay optimization has been carried out — from now on, nothing will distract you from performing heroic deeds and destroying sworn enemies!

Fight side by side with fearless Vikings to become the hero of the legendary Northern Konung saga!

#VikingsWarOfClans #Vikings #VikingsUpdate”

Vikings War Of Clans Yeni Güncelleme İlginizi Çekebilir

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir