Mobil Oyun

Wargaming Mobile Duyuruldu – Wargaming Mobil Oyun Yayıncısı

Wargaming şirketi bildiğiniz gibi World of Tanks, Planes ya da Tanks Blitz gibi oyunların yayıncısı olarak karşımıza çıkıyor. Bundan si da Wargaming şirketi mobil oyunları buradan yayınlayacak. Amaç sadece mobil oyun yayınlamak değil diğer oyunlara ve şirketlere de destek olup 3. Parti yayıncı da olmak var. Bu sayede mobil oyun platformunda ileri gitmeyi planlıyorlar.

Burda benim bahsetmek istediğim mobil oyun sektörünün artık herkesin dikkatini çektiği. Şöyle ki telefonlarınıza bir bakın. İçindeki donanım belki evinizdeki bilgisayarın donanımından daha yüksek özelliklere sahip. Hal böyle olunca mobil oyun kaliteleri de oldukça artıyor ve oyunlar da bizim ilgimizi çekiyor.

İlgimizi çeken mobil oyunlar oyun yapımcılarının ilgisini de mobil oyun üretimine çekiyor ki artık sektör gerçekten önemli bir yerde. Bu durumda Wargaming gibi bir çok şirket mobil oyunları için mobil şirket tanıdıklarını bir bir yapacaklardır. Belki biliyorsunuz, sony de geçtiğimiz günlerde ilk mobil oyunuyla mobil platforma adım atmaya hazırlanıyordu.

Wargaming Mobile Duyuruldu - Wargaming Mobil Oyun Yayıncısı

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir