Mobil Oyun

Yarasalar Çekiliş Mücadelesini Kaçırmayın – Clash Royale

Mobil platforumun en ünlü strateji oyunlarından birisi olan Clash Royale daha önce de duyurduğum gibi yeni bir kart geliyor. Gece cadısının yarasaları ayrı bir kart olarak oyuna ekleniyor. Bu kart için de özel etkinlik başlatılıyor.

Bu etkinliğin en önemli özelliği ise bu yarasalar kartını hemen kazanma şansını elde edecek olmanız. Kartı merak ediyor ya da kullanmak istiyorsanız ilk alanlardan biri olmak için bu mücadeleyi kaçırma.

Ayrıca etkinlik mücadelesi seçmeli olacak. Yarasalar Kartı bu mücadelede kullanılabilecek. Tek sıkıntı bir maç esnasında sadece bir kişi kullanabilecek. Ayrıca yarasalar kartını alamasanız bile bu etkinlik sayesinde deneme firsatınız olabilir.

Etkinlik ilk girişi ücretsiz olacak. Sonrakiler muhtemelen 10 elmas olur. 12 galibiyet elde edenler çok fazla altın ve kart elde edecek. Ayrıca yarasalar kartının çıkma ihtimali de bulunuyor. Detaylar hemen alttaki gorselde.

Yarasalar Çekiliş Mücadelesini Kaçırmayın - Clash Royale

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir