Mobil Oyun

Yeni Mobil Strateji Oyunu: The Elder Scrolls: Legends

Harika bir seri olan TES olarak bildiğimiz Elder Scrolls ‘u bilmeyeniniz yoktur. Skyrim hala oynanırken onca seneye rağmen The Elder Scrolls’u bilmemek imkansızdır. Şimdi serinin bir mobil oyunu geliyor. Daha önce haberlerini okumuştum benimde bahsetme zamanım geldi çünkü The Elder Scrolls:Legends ön kayıt işlemlerine başladı. Play Store’da şimdi ön kayıt yaptırıp oyun açıldığı zaman ön kayıt ödüllerinden faydalanabilirsiniz.

Oyun ön kayıt ödülü olarak rastgele bir efsanevi kart verecek. The Elder Scrolls: Legends zaten Pc de var diye biliyorum. Şimdi bu da mobil oyunu. Oyunu en iyi nasıl bilirsiniz… Hearthstone benzeri bir oyun olduğunu söylersem cikartirsiniz.

Oyunda hikaye modu ve pvp modu var. Ayrıca başka.kodlarla bulunuyor. Gayet zengin bir oyun içeriği olacak dersem sıkıntı çıkmaz sanırım. Şimdi ön kayıt olun ve oyun indirmeye açıldığı zaman bildirim alın ve ödüller kazanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bethsoft.theelderscrollslegends

Yeni Mobil Strateji Oyunu: The Elder Scrolls: Legends
Yeni Mobil Strateji Oyunu: The Elder Scrolls: Legends
Yeni Mobil Strateji Oyunu: The Elder Scrolls: Legends

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir