Mobil Oyun

Yeni Pokemon Oyunu Pokeland Deneme Aşamasında

Uzun süredir yeni Pokemon oyunuyla ilgili birşeyler yazıp duruyoruz. Oyun biraz ortaya çıktı. En azından şimdilik Japonya da sınırlı sayıda oyuncu tarafından denenmesi için on kayıt toplanıyor. İlk etapta Japonlar oynayacak ama yakın zaman içinde apk falan ortaya çıkar da belki belli kısıtlamalar olmazsa herkes tarafından Japonca da olsa denenebilir.

Pokeland mobil oyunu hakkında bildiklerimiz şunlar;
Oyun hem ios hem Android için çıkacak. Pokemon Rumble isimli oyunun devam niteliğinde olacak. Oyunda rakip oyuncularla Pokemon savaşı yapabilme özelliği de var. Özel ya da nadir pokemonlar oyunda bulunuyor.

Pokemon Company 9 Haziran’a kadar ön kayıt topluyor. Elbette Japon oyuncular başvurabiliyor. Oyunda şimdi 134 Pokemon bulunuyor. Oyun ayrıca Nintendo Account kullanması özelliğiyle ilklerden biri olacak. Detaylar yakında gelecek.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Festival Karnavalı Canavarlara Saldırma Zamanı

Yeni Pokemon Oyunu Pokeland Deneme Aşamasında

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir