Mobil Oyun

Clash of Kings Boğa Etkinliği Başladı

Etkinlik canavarı oyun Clash of Kings’de boğa etkinliği başladı. Daha önce oyunu oynarken bu etkinliği yapmıştım tabi o günden bu güne Clash of Kings ‘de çok değişiklik oldu. Neyse yapmanız gereken kalenizde hızla koşan boğayı tıklayarak durdurmak. Ayrıca dünyada da boyayla ilgili etkinlikler bulunuyor.

[Oyun İçi Etkinlik] #ClashofKings’de #SanFermin
Lordlarım, koşan boğalara dikkat! Güzel ödüller için dünyaya dağılmış kayıp boynuzları toplayın ve şehrinizdeki koşan boğalara tıklayın! Kalenizdeki boğayı durdurarak, Kızgın Boğa ögesini alabilirsiniz. Bu, dünyaya güçlü bir canavar olarak yerleştirilir ve yakındaki Lordlardan birinin şehrine rastgele saldırır. Düşmanlarınızın yandığını görme zamanı!
Etkinlik Zamanı: 04.07.2017 – 11.07.2017
#Runningofthebulls #SanFermines #SanFermin2017

Daha önce oynadığım zaman kaledeki boğanın üstüne birden fazla topladığınız zaman birden fazla ödül alabiliyorsunuz. Etkinlik süresince oyunda kalın. Ödülleri kaçırmayın.

Clash of Kings Boğa Etkinliği Başladı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir