Mobil Oyun

Clash of Kings Büyük Güncelleme Kale Görüntüleri Değişecek

Clash of Kings güncellemelere doymuyor. Yıl dönümü güncellemesi olarak adlandırdığı ve yakında gelecek Güncelleme oldukça ilgi çekici. Bu Güncelleme ile gelecek en önemli değişiklikler Temalarda olacak. Nasıl mı? Güncelleme ile oyuna 3 ırk eklenecek ve herkesten birini seçmesi istenecek. Bu seçim sonucunda kale ve asker görünümleri değişecek.

Bu Güncelleme icin March of Empire’dan çalıntı desem kesinlikle hata yapmış olmam çünkü Gameloft’un March of Empire oyununda da ayni özelik senelerdir bulunuyor. Detayları Clash of Kings Facebook paylaşımından okuyabilirsiniz. 
[Yıldönümü Güncellemesi Yakında Geliyor] Uygarlıkların Yükselişi
Antik ejderhaların soyundan geldiklerine ve bu nedenle dünyanın bir ve tek hükümdarı olduklarına inanan #Dragonborn’lar, #ClashofKings dünyasında o kadar uzun zamandır hüküm sürüyordu ki daha önce duymadıkları sinsi ırkların ilgisini çekmeye başladılar. 
#Viking, deniz kıyısında yaşayan özgür kabile uygarlığı, Aesir adına, şefleri için daha çok köle açlığı çekiyor.
#Yamato, tek bir imparator tarafından yönetilen disiplinli feodal bir uygarlık, atalarının ruhları adına, daha fazla toprağı ele geçirmek için çok hevesli.
Uygarlıkların çarpışması başlamak üzere.
Onlardan birini seçmelisiniz (sonra değiştirilebilir), ve geniş ölçüde, eşsiz ayrıcalıklar elde edeceksiniz; bunlar kale ve asker görüntüsü, kahramanlar, ejderhalar ve çok daha fazlası!
Hazırlanın Lordlarım!!!
Clash of Kings Büyük Güncelleme Kale Görüntüleri Değişecek

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir