Mobil Oyun

Clash of Kings Krallık Birleşimi Haberleri Son Durum Ne?

Verilen habere göre krallık birlesiminin ilk turu tamamlandı 1400 den fazla krallık birleşti. Clash of Kings de o kadar çok krallık var ki bir tür daha yapılacak. Bazı oyuncular da bu tür aktivitelerin para için yapıldığı insanların oyuna para yatırmaya zorlandığı konusunda görüşleri bulunuyor.

[Duyuru]
Lordlarım,
Krallık birleşmelerinin ilk aşaması 16.2.2017-21.6.2017 tarihleri arasında tamamlandı. Toplamda 1413 krallık birleştirildi. Oyuncuların geri bildirimi sonucu daha iyi bir oyun ortamı için yakında krallık birleşmelerinin ikinci turunu başlatacağız.
İkinci tur boyunca, krallıkların ortalama aktif oyuncu sayısı, toplam gücü ve birçok özelliği kullanılarak, kralın seçiminden bağımsız olarak, sistemimiz krallıkları otomatik eşleştirecek. Aktif oyuncusu az olan krallıklar birkaç farklı krallıkla birleşebilir. Birleşmeler sonucunda oyuncuların gücü, ögeleri ve ittifak verileri etkilenmeyecek.
Birleşeceğiniz krallığı, birleşmeden bir hafta önce posta ile haber vereceğiz. Lütfen oyun içi mesajlarınıza dikkat edin.
İyi Oyunlar,
Clash of Kings Oyun Stüdyosu

Şimdi bu tür oyunların para kazanması içi. İnsanların para yatırması gerekir, bunun sürekli hale gelmesi için bazen gelistiriciler oyuna bir şekilde.müdahale ediyor. Nasil Vikings War of Clans hiç bir zaman savaştan cikmiyorsa Clash of Kings’de kaynak sıkıntısı yaratıyor.

Bazı oyunculara göre oyun içinde toplamak için kaynak bulunmuyor. Oyuncu sayısına göre kaynak sayısı yetersiz geliyor. Bu durumda kaynaklar ya altınla alınmalı ya da saldırı ile yagmalanmali. Bunun sonucu da asker kaybetmekten geçiyor. Yani her türlü altın gerekli hale geliyor. Oyun hakkındaki görüşleriniz ne bilmiyorum ama Clash of Kings mobil oyunlar arasında en çok kazananlardan birisi.

Clash of Kings Krallık Birleşimi Haberleri Son Durum Ne?

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir