Mobil Oyun

Clash of Kings Totemler Etkinliği Başladı

Kötü haber, etkinlik sadece 1 ve 500 arası krallıklar icin etkin. Diğer krallıklar sonra etkinlik için hazır olacaklar ve sonra katılabilecekler. Peki bu etkinlik nedir ne değildir. Clash of Kings in bizimle paylaştığı detayları aktaralım.

[Haftalık Etkinlik] Totemler
Totemler insanlığın ruhlarını taşır, onlar klanların ve krallıkların mührü ve sembolleridir. İnsanların güç arayışında onlara ışık tutarlar. 
Totemler dünya haritasında kullanıldığında, sizin ordunuz ve arkadaşlarınızın ordularına sınırsız güç getirecek. Farklı totemleri bir arada kullanın ve enerjileri daha hızlı yükselsin. Ancak lütfen onları dikkatli koruyun çünkü saldırılara her zaman savunmasızlar. Totem etkinliği bir hafta sürecek ve yeterince Totemi bedavaya veya satın alarak elde edebileceksiniz. 
Yeni bonusların tadını çıkarın! 
Not: Bu etkinlik şimdilik 1-500. krallıklar için geçerlidir, ileride 501 ve üzerindeki krallıklar için de açılacaktır.
#ClashofKings
Clash of Kings dünyanın en çok oynanan mobil strateji oyunlarından birisi. Çok pahalı olduğunu belirtmek isterim. 
Ayrıca Clash of Kings totemler etkinligi ile ilgili bir kaç yorum da aktarmak isterim. Bir çok kişi etkinliğe katılımda totemleri aktif etmeye çalıştığı zaman problem yaşıyor. Bakalım sizler ne yapacaksınız. Bizi takip etmeye devam edin. 
Clash of Kings Totemler Etkinliği Başladı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir