Mobil Oyun

Google Play Bağımsız Oyunlar Festivalinin İkincisi Yakında Başlıyor

Mobil oyunların hızla geliştiği günümüzde Google bagimsiz oyunculara destek vermek amacıyla bagimsiz oyunlar festivalinin ikincisini yapıyor. Takip edenler varsa bilir yine ilk festivalde altı geliştirici finale kalmış üçü kazanmıştı. Hatta bütün kazanan oyunlar bulmaca türünde oyunlardı.

Bu sene yakın zaman içinde başvuruları başlayacak festivalde tek eksik başvuruların sadece Amerika ve Kanada ülkelerinden kabul edilmesi. Diğer ülkelerde festivale katılım olmayacak. 
Google Play bagimsiz oyunlar festivali için 20 katılımcı seçilecek. 23 Eylül günü bu katılımcılar Mobil Oyun konusunda söz sahibi juri tarafından değerlendirilecek. Finale altı geliştirici kalacak ve 3 kişi başarılı olacak. Bu sene bakalım hangi türde Mobil oyunlar kazanacak. 
Google Play Bağımsız Oyunlar Festivalinin İkincisi Yakında Başlıyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir