Mobil Oyun Haberleri

Telefon Oyunları

Mobil Oyun

Google Play İndirim / Card Wars Advanture Time

Google Play’de bu haftaya özel yine bir oyun indirimde. Bu fırsatları kacirmayin. Bu haftaya özel Card Wars Advanture Time isimli kart oyunu indirime girdi. Oyun bildiginiz üzere Cartoon Network ‘de yayınlanan bir çizgi filmden alıyor ve bu çizgi filmdeki karakterler de oyunun içinde yer alıyor.

Card Wars Advanture Time oyunu uzun suredir mobil platformda bizleri eğlendiriyor. Şimdi bu haftaya özel indirime girdi. Card Wars Advanture Time strateji kart oyununu indirime özel 20 kuruş karşılığında alabilirsiniz. 
Google Play’de her hafta bir oyun 20 kurusa satılıyor. Bu fırsatları kacirmamak icin haberlerimizi takip edebilirsiniz. Oyun ve blog hakkında görüşlerinizi bekliyoruz. 
Google Play İndirim / Card Wars Advanture Time

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir