Mobil Oyun

iPhone İle Mobil Oyun Videosu Çekme (iOS 11)

Apple’ın uzun zamandır çok sıcak bakmadığı ekran videosu kaydetme sonunda resmi olarak Apple onaylı iOS işletim sistemine geliyor. iOS 11 ile bizlerle olacak bu özellik özellikle mobil oyun videosu çekenleri çok fazla tatmin etmeyecek. Şimdilik iOS 11 Beta 3 sürümü için konuşuyorum. Belki tam sürüm yayınlandığı zaman sizleri tatmin edebilir.

iPhone ile mobil oyun videoları mı çekmek istiyorsunuz? O halede şimdi iOS 11’e beta olarak geçebilirsiniz. Cihaza ekran video kaydetme özelliği ekleniyor. Lakin en önemli şey olan ses kaydetme maalesef yok. Sadece görüntü alabiliyorsunuz. Çok kurcaladım ama bulamadım.

Ben mobil oyun videolarımı çoğu zaman sesi ayrı kaydederek oluşturdum. Başka bir cihazdan oyun oynarken sesinizi kaydedip videonun üstüne düzenlemek yoluyla kaydedebilirsiniz.senkronizasyon sorunlarını aştıktan sonra daha kaliteli bir çıktı alacağınızdan emin olabilirsiniz. iOS 11 ekran videosu kaydetme özelliği sadece sizin sesinizi değil telefonun sesini de kaydetmiyor. Belki bu sorunlar tam sürüm yayınlandığında çözülmüş olur ya da bu özellik sonradan eklenebilir. Ben de merakla bekliyorum. Bugün iOS 11 ile ilk ekran videomu kaydettim. Bir oyun videosu çektim. Bir kaç gün içinde youtube kanalım youtube.com/rocknrogue da olacaktır.

iPhone İle Mobil Oyun Videosu Çekme (iOS 11)

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir