Mobil Oyun

Legacy of Discord Binek Güncellemesi Geliyor

Sevilen mmorpg mobil oyunlardan biri olan Legacy of Discord güncellemesi yakında geliyor. Bu güncelleme ile binek değeri daha da artıyor. Savaş puanımız artacak yetenekler gelişecek. En önemlisi 2 yeni binek oyuna eklenecek.

Legacy of Discord binek güncellemesi ile binekler gelistirilebilecek geliştirilen binekler farklı bir görünüme bürünecek. Yeni görünümler yeni binekler oyuna biraz heyecan getirebilir.

Bildiğimiz gibi Legacy of Discord mobil oyununda binekler savaş puaninizi arttırıyor. Bunun yanında göreve gidiyor. Ayrıca yanınızda savaşıyor. Renklere göre güçler değişiyor. Bu güncelleme ilginizi çekebilir. Detaylar için bağlantı paylaşıyorum.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2026437444259809&id=1774843549419201

Legacy of Discord Binek Güncellemesi Geliyor

Legacy of Discord yeni güncelleme paketi geliyor!Bu paket ile birlikte oyuna Binek Evrimi ve Arma olarak iki farklı yeni özellik ve 2 yeni kuvvetli binek eklenecektir!Yeni eklenen arma ve evrim sayesinde istatistiklerinizi katlayarak rakiplerinize hem fark atabilmenize olanak sağlayacak olan savaş özellikleri artışı sağlayacak hem de bineklerinizi harika görsel efektler ile şahlandırabileceksiniz.Detaylı bilgi için:→https://goo.gl/8gU7gY

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir