Mobil Oyun

Middle- Earth Shadow of War Android İçin de Yayınlandı

Daha önce iOS icin tanımlanan daha PC ve konsol sürümü çıkmadan Mobile gelen oyun Middle Earth Shadow of War Android icin de ücretsiz olarak yayınlandı.

Oyunu mobilde oynarim pc ve konsol sürümüne gerek kalmaz diyenler maalesef öyle olmuyor. Tam olmasa da mobil sürümle konsol sürümü biraz farklı. Elbette oynanis olarak fark var ama hikaye de biraz daha az detayla karşımıza çıkacak. 
Oyunun yapımcısı Warner Bross olarak karşımıza çıkıyor. Piyasada ilgi çekici oyunları olduğunu söyleyebilirim. Gayet güze oyunlar piyasaya sürdüler. Bu oyunda pc ve konsol sürümünden bazi kahramanlara oynayıp hikayenin ilk adımını atacağız. Konsol ve pc sürümü çıktığında derinlemesine Middle-Earth ‘e dolacağımızdan emin olabilirsiniz. 
Middle- Earth Shadow of War Android İçin de Yayınlandı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir