Mobil Oyun

Strike of Kings Profil Resmini Değiştirdi Ama Olmamış

Son zamanlarda sıkça şikayet edilen moba Facebook profil resmini değiştirdi lakin olmamış. Göze hitab eden bir portre olmamış. Peki bunu neden söylüyorum. Başta da dediğim gibi son zamanlarda hem oyundan hem de oyunculardan sıkça şikayet ediliyor. Profil resmi de aslında bir güncellemeye ait yeni bir Kahraman ve insanlar artık Yen’i kahramandan önce oyunda yer alan sorunların giderilmesini istiyor.

Strike of Kings Profil Resmini Değiştirdi Ama Olmamış
Strike of Kings daha önce bir kaç portre paylaşmış ve hangisi daha çok ilginizi çekiyor diye bir anket yapmıştı. Bu portre yanılmıyorsam ordan geliyor. Ya Yen’i bir karakter ya da bir kostüm. 
Peki Strike of Kings ‘in en büyük problemi ne? İnsanların en çok şikayet ettiği durum oyuncular. Karşıyı besleyen, afk kalan maçı satan insanların çok oluşu ve bunlara yeteri kadar ceza verilmemesi. Siz bu profil resmi ve oyun hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir