Mobil Oyun

Strike of Kings Yeni Kahraman Zuka Geliyor

Yeni Kahraman için bir görsel, nasıl göründüğünü gösteren bir video, animasyon yayınlandı. Yeni Kahraman Zuka yakında sunucumuzda aktif olacak. Peki yorumlar ne?

Zuka ‘dan bahsedelim biraz, daha önce Heroes Evolved mobil mobasinda gördüğüm panda şimdi de bir çok diğer oyunda olduğu gibi Strike of Kings’e de geliyor. Kahramanı görmüş olanlar suikastçi diyor ama savaşçı diyende var. Tank olur yorumları da var.

Yorumlardan bahsetmişken Strike of Kings için yapılan yorumlardan bahsetmeden geçmeyelim. Sürekli yeni kahraman geliyor ama oyunda bir iyileşme yok diyenler almış başını gidiyor. Yeni Kahraman gelmesi önemli değil mi? Sizler için bir şey ifade etmiyor mu? Elbette önemli, oyuna yeni bir kahraman eklenmesi çok iyi lakin başka sorunları varsa onları halletmezseniz elbette ki bu şekilde konuşuluyor.

Strike of Kings’in konuşulan en önemli problemlerinden birisi rütbeli eşleşmeler konusunda. Sorun dengesiz bir eşleşme olması. Ayrıca afk sorunu çözülmeyecek gibi görünüyor.

Bunun yanında Strike of Kings ile ilgili bir başka ve vereceğim son haber ise 3. Sezonun başlayacak olması. Bunun için sunucular bakıma girecek. Rütbeli eşleşmeler.için 3. Sezon yakın zaman içinde yayınlanacak. Bakalım nasıl bir sezon bizi bekliyor.

Strike of Kings Yeni Kahraman Zuka Geliyor
Strike of Kings Yeni Kahraman Zuka Geliyor

İlgili Yazılar
Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Mobil Oyun

Red Magic Mars - Mobil Oyuncu Telefonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir