Mobil Oyun

The Elder Scrolls – Legends Mobil Platforma Geldi

Daha önce mobil platforma çıkacak diye haberini yaptığımız The Elder Scrolls Legends strateji kart oyunu sonunda Yayınlandı. Legends ‘ın HearthStone’ un en büyük rakibi olmasını bekliyorum. Çünkü şirket zaten efsane. Bildiginiz gibi senelerdir oynaya oynaya bitmeyen Skyrim’in yapımcısı Bethesda şimdi de mobil platformda bir kart strateji oyunuyla karşımızda.

Elbette oyundan mobil olarak bahşediliriz ama The Elder Scrolls Legends ilk önce bu senenin basında PC icin çıktı ve gerçekten ilgi gördü. Şimdi mobil platformda şansını deneyecek. 
The Elder Scrolls: Legends – Heroes of Skyrim oyunu bulamayanlar bu isimle aratsın çünkü bu kart mobil oyunun tam ismi. Detaylar gelecek. Muhtemelen videosu da gelecek. 
The Elder Scrolls - Legends Mobil Platforma Geldi
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

0 Yorum

  • Pingback: Elder Scrolls: Blades Nihayet Android İçin Çıktı - Mobil Oyun Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir