Mobil Oyun

Vikings War of Clans Kahraman Seviyesi Atlayınca Ne Elde Ederiz (Tablo)

Vikings War of Clans strateji oyunundan yine kullanışlı bir tablo yayınlandı. Bu tabloda kahramanımız seviye alınca neler elde ediyoruz bunu basit bir şekilde görmek mümkün. Tablo sizlere hangi seviyede neler elde edersiniz gösteriyor.

Every Jarl knows that getting a new Hero level grants not only additional Skill Points and Influence, but also the Gold that a valiant warrior needs!

In the following table, you’ll find useful information about how much Gold, Skill Points and Influence you’ll get for your Hero reaching the next level.

Like and share this useful info with your clansmen!

#VikingsWarOfClans #Vikings

Vikings War of Clans Kahraman Seviyesi Atlayınca Ne Elde Ederiz (Tablo)

Şimdilik kahraman sınırı 60. İleriki seviyelerde yükselir mi bilinmez. Kahramanı 60 yapmak için hiç durmamaniz sürekli savaşa sokup o savaşları kazanmanız ve bu savaşlarda olabildiğince çok asker bayıltmanız gerekiyor. Yine de istenilen tecrübe puanları alınmıyor.

Görüldüğü üzere Vikings War of Clans oyununda kahraman her seviye aldığında yetenekler için puan, nüfus ve altın elde ediyor. Altın değerlerini pek beğenmedim zira 60 seviyede 25k altın alabiliyoruz ki bu çok az.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir