Mobil Oyun

Vikings War of Clans Kale Seviyesi Artışı İle İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Bildiginiz gibi Vikings War of Clans yeni güncelleme ile kale seviyesini 26 ‘dan 31 e çekti ve işin en ilginç ve sevmeyeceğiniz detayı ise haberin devamında.

Para yatır kazan mantığıyla işleyen oyunları ne kadar seversiniz bilmem ama Vikings War of Clans o yönde ilerliyor. Detayı vermeden önce İngilizce olarak paylaşımı aktaralım.

Noble warriors, new building levels are available in Vikings: War of Clans!

Now you have unique opportunities for conquering the northern lands: upgrade buildings in your Town from level 27 to 31 using Bronze! You can get this item by completing Personal Tasks and attacking Uber Invaders, purchasing in the Clan Store or as part of Bank offers. You can find the Bronze you receive in the My Items tab, Resources section.

Jarls, rush into the game — go ahead and win!

#VikingsWarOfClans #Vikings

Burda kısaca diyor ki Bronze isimli bir eşya ile kalenizi yukseltebilirsiniz bunu satın alabilirsiniz. Ya da küçük miktarlarda görevlerden Kazanabilirsiniz. Parayla aldığımız kısım banka tekliflerinden geliyor. Görev tamamlayarak klan mağazasından ya da istilacilara saldırarak düşebiliyor. Elbette bunlar düşük şans belki de imkansız. P2w dedikleri bu durum.sizin hoşunuza gidiyor mu?

Vikings War of Clans Kale Seviyesi Artışı İle İlgili Detaylar Ortaya Çıktı

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Battle RoyaleMobil Oyun

Pubg Mobile PC'de Facebook Bağlantı Sorunu İçin Çözüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir