Mobil Oyun

Arena of Valor’da Kahraman Engelleme Özelliği Geliyor

Arena of Valor ismini değiştirdi ve bununla birlikte bir çok yenilik de oyuna eklenecek. İçinde en çok istediğim rütbeli maçlarda kahraman seçim ekranında rakibin almasını istemediğiniz kahramanları engelleme kısmı olacaktır. Bu özellik Mobile Legends’a çok uzun zaman önce gelmiş ve biz de haberini yapmıştık. Mobile Legends Sıralı Seçim Modu Güncelleme İle 90. Sürümde Bizlerle Olacak yazımızdan bakabilirsiniz.

Sıralı seçim modu denilen bu özellik sayesinde rütbeli maçlarda kahramanlar sıra ile seçiliyor. İlk önce banlama sonra kahraman seçme gerçekleşiyor. Bu sayede sevmediğiniz kahramanları banlayabilir ve karşı takımın almasını engelleyebilirsiniz.

Sıralı seçim modları PC sürüm mobalarda elbette vardı. Artık mobil mobalara da tek tek gelmeye başladı. Elbette maçlar biraz daha uzun sürecek çünkü maça başlamak biraz zor olacak. Bu güncelleme ile birlikte Arena of Valor’u bir çok başka yenilik de bekliyor. Detaylar için bizi takip etmeye devam edin.

Arena of Valor'da Kahraman Engelleme Özelliği Geliyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir