Mobil Oyun

Clash of Kings Dünya Kupası Başlıyor

Clash of Kings’in Facebook sayfasından ilginç bir duyuru yapıldı. Duyuruya göre artık Clash of Kings’de bütün kaleler dünya kupası için mücadele edebilecek hem de esit şartlarda.

İşte geliyor! COK Dünya Kupası!

Tüm oyuncuların adil savaşlara katılabilecekleri bir arena yarattık! Şu anki kale seviyeniz ne olursa olsun, gücünüz ne kadar olursa olsun, Clash of Kings’i ne kadar zamandır oynuyor olursanız olun, savaş alanında hepiniz tamamen aynı kaleye sahip olacaksınız!

Eğer asker özelliklerini kontrol etmede bilgiliyseniz, savaş stratejilerinizi bilgece kurabiliyorsanız, sizinle uzun zamandır savaşan müttefiklerinizle ortak çalışabiliyorsanız dünya şampiyonasını kazanmak artık bir hayal değil!!!
Lordlarım… Savaş boruları çalıyor, cevap verecek misiniz?

Clash of Kings Dünya Kupası Başlıyor

Etkinlik üstüne etkinlik yapan sürekli yeni ozellikler ekleyip oyunu geliştiren Clash of Kings ekibi en çok hasılat yapan oyunlardan birini yönetmekte oldukca haklilar diyorum. Başarılar. Detaylar için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir