Mobil Oyun

Clash of Kings Sürgün Kulesi Duyurusu

Clash of Kings sevilen mobil strateji oyunu bugün Yen’i bir etkinlik İle ilgili duyuru yaptı. Bu etkinlikte etkinlik süresince olen askerleriniz mum İle geri getirilebiliyor. Lakin oyunculardan mumun çok pahalı olduğuna dair geri bildirim geliyor. 1 mum 7 bin asker geri getiriyor.

[Duyuru]
Lordlarım!!
Sürgün kulesi her Salı saat 00.00’da açılacak, Perşembe saat 00:00’da kapanacaktır. Tüm sürgüne gönderilmiş askerlerin açık olduğu süreden sonra tekrar çağrılmasına izin verilmeyecektir. Sürgün kulesi arayüzünde geri çağırmanın kalan süresini kontrol edebilirsiniz.
Ölü askerleri geri çağırmak için siyah kemerin köşesinde bulunan Sürgün Kulesi’ne gidip Kutsal Mum bağışlayabilirsiniz. Sürgün Kulesi, her etkinliğin en son açılışından itibaren ölen tüm askerleri hesaplar.
Not: Diğer lordlarla yapılan savaşta ya da hastane kapasitesinin dolması sonucu ölen askerlerin hepsi sürgün kulesinde sayılır.
Etkinlikle ilgili bütün bilgi yukarıda. Bu etkinlikle birlikte artık daha çok savaşa girebilirsiniz. 
Clash of Kings Sürgün Kulesi Duyurusu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir