Mobil Oyun

Clash of Titans Son Güncellemede Neler Var?

15 Ağustos günü bir güncelleme alan mobil gerçek zamanlı strateji oyunu Clash of Titans a gelen bir kaç basit d3gisiklik bulunuyor. Bunu oyunu sevenlerle paylaşmak istiyorum.

1. Clash of Titans’a yeni Guild sistemi geldi.
2. Oyun ici bir kaç değişiklik oldu.
3. Bilinen hatalar giderildi.
4. Bir çok ortaya çıkan hata giderildi.

Clash of Titans gerçek zamanlı strateji oyunu bildigimiz kale savunma oyunlarindan ama kendine özgü özellikleri de bulunuyor. Bilmeyenler için bahsedelim. Ordunuzu gerçek zamanlı kontrol etmenizi sağlayan bur mekaniğe sahip.

Titanları oyuna dahil edin. Oyunda normal askerlerin yaninda devasa titanları da kulanarak rakibimizi adeta ezebilirsiniz.

Bunun gibi bir çok özelliğin olduğu Clash of Titans Android gerçek zamanlı strateji oyununu ilk kez indirecek olanlar https://play.google.com/store/apps/details?id=com.indofun.android.COT

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir