Mobil Oyun

Efsane Oyun Plants vs Zombies İndirimde, Kaçırma!

Uzun zamandır piyasada olan EA’nın bir çok oyuna ilham kaynağı olmuş ve bir çoğu tarafından kopyalanmış olan Plants vs Zombies Google Play Store’da indirime girdi. Şimdilik bu oyunu 20 Kuruş’tan satın almanız mümkün. Google Play indirimleri genelde 1 hafta sürüyor. Lakin Plants vs Zombies oyunun indirim süresini şuan web sitesinde göremiyorum.

Oyunu bilmeyenler için Plants vs Zombies’i biraz anlatalım. Bir platfom üzerinde bitkilerle platformun müsade ettiği sınırlarda savunma yapıyorsunuz. Çeşitli zombileri alt etmek için bitkileri çiçekleri kullanıyorsunuz. Stratejinizi iyi yapmalı ve nereye hangi çiçeği koyacağınızı iyi hesaplamalısınız.

Planst vs Zombies oyununu indirmek isteyenler https://play.google.com/store/apps/details?id=com.popcap.pvz_row adresini kontrol etsinler. Diğer indirim haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili Yazılar
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir