BulmacaMobil Oyun

Framed Android Bulmaca Oyunu İndirimde

Google Play Store’da her hafta bir oyun indirime giriyor. Bu indirimler kaçmaz. Bu sefer Framed isimli Android bulmaca oyunu tam 10 Liralık fiyatından 20 kuruşa düştü. Bulmaca oyunlarını aevenler kaçırmasın.

4 gün sonra bitecek olan indirim sonunda Framed Android bulmaca oyunu yine eski fiyatına çıkacak. Oyundan bahsedelim. Standart bulmaca oyunları gibi arayüz ve oynanış oldukça basit. Yapmanız gereken sadece platformları birleştirerek sorunu çözmek ve ilerlemek.

Framed Android bulmaca oyunu caz müzik temalı ve ödül almış bir oyun. Bu açıdan kalitesine güvenebilirsiniz. 20 kuruşluk fiyatıyla oldukça ilgi çekiçi görünüyor. Oyunu indimek isteyenler https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noodlecake.framed

Framed Android Bulmaca Oyunu İndirimde

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Battle RoyaleHaberMobil Oyun

Apex Legends Mobil Oyunu Hakkında Müjde

ListeMobil Oyun

Tavsiye Mobil Oyunlar: Mayıs 2019

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir