Mobil Oyun

Game of Thrones: Conquest Android Strateji Oyunu İndir

Bu günlerde hala yeni sezonunda yayınlanan efsane di,i Game of Thrones’un mobil oyunu çıktı. Denemek isteyenler için yazının içine bağlantısını koyacağım. Game of Thrones Conquest isimli Android strateji oyununu elbette youtybe kanalıma da koyacağım. Ondan önce basit bir şekilde oyundan bahsedeyim.

Oyun bildiğimiz mobil strateji oyunları olan Clash of Kings, Vikings War of Clans, Final Fantasy XV A New Empire gibi oyunlara benziyor.

Game of Thrones Conquest oyununda bir kalenin var ve içindeki binalarla birlikte gelistiriyorsunuz, bunun yanında asker basit hem çevredeki dönmüş yürüyen ölülere hem de diğer sizin gibi oyunculara saldırıyorsunuz.

Popüler dizi Game of Thrones’un karakterleri de oyunun içinde yer alacak. Daha önce benzer oyunlarda ismi olmasa da John Snow’un görüntüsünün kullanıldığını görmüştük. Game of Thrones Conquest içerisinde orijinal ve resmi şekilde nasıl olacak ben de çok merak ediyorum.

Detaylar Youtube kanalımda olacak. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.got.conquest

Game of Thrones: Conquest Android Strateji Oyunu İndir

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir