BulmacaMaceraMobil Oyun

Google Play Oyun İndirimi – Another World Macera Bulmaca Oyunu

Google Play indirimlerinde bu hafta Another World isimli macera bulmaca oyunu yer alıyor. Bir platform üstünde ilerlediğiniz eski bir oyun. Zaten sayfasina gittiğiniz zaman oyunun 20. Yıla özel bir sürüm olduğunu belirten ibareleri göreceksiniz. Another World isimli oyunu daha once baska platformsa oynayanlar varsa artık Android üzerinden de erişebilecekler.

Another World android oyunu 13 liralık fiyatta 20 kuruş düşmüş durumda. Ayrica indirim tam 7 gün daha sürecek. Bu firsatı kesinlikle kaçırmayın.

Oyun macera ve keşfetme üzerine dayalı. Platform uzerinde bulmaca tarzinda kendi yolunuzu buluyor ve bulunduğunuz mekandan kaçmaya çalışıyorsunuz.

İndirmek isteyenler için 20 kuruşluk fiyatıyla Another World Android oyununun bağlantısı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotemu.anotherworld

Ayrıca Bakınız:   Tribal Mania Strateji Oyunu Gameplay / Oynanış

Google Play Oyun İndirimi - Another World Macera Bulmaca Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMaceraSandbox

Minecraft Earth Duyuruldu - Sanal Gerçeklik Minecraft Oyunu

ListeMacera

En İyi Hikaye Temalı Mobil Oyunlar

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir