BulmacaMaceraMobil Oyun

Google Play Oyun İndirimi – Another World Macera Bulmaca Oyunu

Google Play indirimlerinde bu hafta Another World isimli macera bulmaca oyunu yer alıyor. Bir platform üstünde ilerlediğiniz eski bir oyun. Zaten sayfasina gittiğiniz zaman oyunun 20. Yıla özel bir sürüm olduğunu belirten ibareleri göreceksiniz. Another World isimli oyunu daha once baska platformsa oynayanlar varsa artık Android üzerinden de erişebilecekler.

Another World android oyunu 13 liralık fiyatta 20 kuruş düşmüş durumda. Ayrica indirim tam 7 gün daha sürecek. Bu firsatı kesinlikle kaçırmayın.

Oyun macera ve keşfetme üzerine dayalı. Platform uzerinde bulmaca tarzinda kendi yolunuzu buluyor ve bulunduğunuz mekandan kaçmaya çalışıyorsunuz.

İndirmek isteyenler için 20 kuruşluk fiyatıyla Another World Android oyununun bağlantısı https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dotemu.anotherworld

Google Play Oyun İndirimi - Another World Macera Bulmaca Oyunu

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

BulmacaYoutube

Humbug Bulmaca Oyunu

ListeMacera

Macera Oyunları 5 Mobil Oyun

BulmacaListe

Mobil Bulmaca Oyunları Android ve iOS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir