Mobil Oyun

Iron Marines Mobil Strateji Oyunu Ön Kayıt Yaptır

PC de çok popüler Blizzard oyunu Star Craft benzeri gibi duruyor. Elbette şu an ön kayıtta olduğu için sadece verdiği bilgilerden ve videodan anladığım kadarıyla konuşuyorum. Iron Marines isimli gerçek zamanlı mobil stratrji oyunu biraz eski grafik tarzında ama bilim kurgu havasında bir oyun. Şimdi ön kayıt yaptırın.

Biraz Iron Marines isimli oyundan bahsedelim. Şuan için içerik biraz kısıtlı görünüyor. Bir kısım görevleri 2 farklı dünya üzerşnde bitirmeniz isteniyor. Geliştirmeler askerler taktikler hoşunuza gidebilir. Oyuna göre her görev için farklı bir taktik geliştirmeniz gerekiyor. 9 farklı kahramanın yanında 8 farklı silahla oyunda taktik geliştirmeniz gerekiyor. Detaylara ön kayıt sayfasından da bakabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ironhidegames.android.ironmarines

Ayrıca Bakınız:   Lanett Tanıtım - Summoners War

Iron Marines Mobil Strateji Oyunu Ön Kayıt Yaptır

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil Oyun

Microsoft'un xCloud Oyun Servisiyle İlgili Bazı Detaylar

Mobil Oyun

Marvel Super War, Netease'in Yeni Mobil Mobası Yakında Çıkıyor

Mobil Oyun

Ücretsiz Minecraft, Tarayıcıdan Oyna

HaberMasa OyunlarıMobil Oyun

Zynga Ücretli Abonelik Üzerinde Çalışıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir