Mobil Oyun

Legacy of Discord Gamescom'a Katılacak Ayrıca Engelliler İçin Bir Kampanyaları Da Var

Sevilen Mobil mmorpg oyunu Legacy of Discord başarısını kanıtlayacak olan dünyaca ünlü bir oyun etkinliğine katılıyor. Gamescom’da bir standı olacak Legacy of Discord ayrıca bu zaman aralığında engelliler için bir kampanya da başlattı. Maksimum 50 bin dolara ulaşacak bu kampanyaya katkı sağlayabilirsiniz. Bunun için detaylar hemen alt kısımda.

Legacy of Discord’un Avrupanın en büyük oyun organizasyonu ve fuarı olan Gamescom’a katılacağını ,Legacy of Discord alanında bulunacak olan ve melek kanatlarına hayat veren dünyaca ünlü tasarımcı Collette Miller ‘ın da orada bulunacağını bildirmekten mutluluk duymaktayız.Ayrıca tarafımızdan engelliler yararına bir yardım kampanyas da başlatılmıştır(Bu yardım kampanyasının karar hakları YOOZOO’ya aittir)

Sadece yüklemelerden gelecek olan gelirden değil ayruca gönderilerinizdeki #SpreadyourAngelWings tagları da bu etkinliğe katkı sağlamaktadır! (Maksimum bağış: $50,000) 15-26 Ağustos arası Legacy of Discord’un bu etkinliğine katılarak dünyayı daha iyi bir yer yapmamıza yardımcı olabilirsiniz!

Gamescom ve Bağış etkinliği detayları için tıklayın: →https://goo.gl/hDCu11

Legacy of Discord Gamescom'a Katılacak Ayrıca Engelliler İçin Bir Kampanyaları Da Var

Legacy of Discord son büyük güncelleme ile gelen uçma özelliği ile dikkat çekiyor.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir