Mobil Oyun

Legacy of Discord Gökyüzü Savaşları İçin Gerekli Malzemeleri Ücretsiz Veriyor

Yeni Güncelleme Geliyor ve Legacy of Discord bakım sonrası herkese hediye göndereceğini duyurdu. Bu hediyeler savaslarda uçmak için kullanacağınız metaryeller oluyor. Sizde bu fırsatı kaçırmayın.

Merhaba Muhafızlar! Yeni güncelleme için sunucu bakımı başlamıştır!Oyuna girdiğinizde posta kutunuzda “Gökyüzü Amblemi” başlıklı mesajı bulacaksınız,mesajın içeriğindeki Gökyüzü Kanatlarını kullanmak için gereken ÜCRETSİZ materyalleri (Gökyüzü Ruhu ve Tüy) almayı unutmayın!

Yorumlara baktigim zaman bir çok kişiye mail gelmemiş. Ya da biraz sıkıntı olmuş. Ama sistemin kafa karıştırdığı aşikar. Biraz karışık bir durum. Zira bende uçmak için oyuna girdim ama nerden ne nasıl alınır nasıl kullanılır nasıl toplanır herhangi bir açıklama bilgilendirme yok. Bu nedenle videosunu çekmeden vazgeçtim. Zaten vaktimiz yok. Denemek isterseniz güncelleme yi yaparak oyuna girersiniz.

Legacy of Discord Gökyüzü Savaşları İçin Gerekli Malzemeleri Ücretsiz Veriyor

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunMobil Oyun Haber

Bulut Oyun Sistemi Google Stadia Nedir?

HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir