Mobil Oyun

Legacy of Discord Skyfall Güncellemesi

28 Ağustos günü gelecek olan Legacy of Discord güncellenmesinde neler var? Legacy of Discord güncelleme konusunda oldukça iyi işler çıkarıyor. Bu güncelleme ile ilgili bir kaç detay vermek istiyoruz.

Merhaba Muhafızlar!Legacy Of Discord’un yeni güncellemesi yepyeni bir özellik olan Skyfall Savaşı,Gökyüzü Kanatları Uyanışı ve daha birçok gelişim ile çok yakındageliyor!Ayrıca yeni Loncalar Arası Gökyüzü Savaşları ile artık sadece kendi loncanızla değil sunucular arası loncalar ile devasa haritada PVP keyfini yaşayabileceksiniz.Detaylı bilgi için: →https://goo.gl/sZweKX
Güncelleme İçeriği:
– Gökyüzü Kanatları Uyanışı
– Skyfall Savaşı
– Duyuru Penceresi Yeni Görünümü
Güncellem Zamanı:
02:00-04:00 28 Ağustos EST
14:00-16:00 28 Ağustos HKT
08:00-10:00 28 Ağustos EU

Legacy of Discord Skyfall Güncellemesi

Ucma özelliği güncellemesi ile ilgi çekmeyi başaran Legacy of Discord bu güncelleme ile de dikkat çekecek ama diğer mmorpg lere karşı ne yapacak oldukça merak ediyoruz. Zira şuan bilgisayardan bile grafikleri daha iyi oyunlar Android üzerinden oynanabiliyor. Bu oyunları da göstermeye çalışacağız.

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir