Mobil Oyun

Mega Şövalye Etkinliği Başlıyor Kaçırmayın

Yeni kartlardan Mega Şövalye geliyor ve onun için bir etkinlik başlıyor. Etkinlikte 12. Galibiyetinizi alın ve efsanevi kart Mega Şövalye’yi kartlarınızın arasına katın. Bu kartı ayrica ilk elde edenlerden biri olun.

Clash Royale etkinlikleri oldukça zorlu oluyor çünkü oyuna dahil 8 level geçmiş herkes katılabiliyor. İnanilmaz rakipler karsiniza çıkıyor. Etkinliklerde bildiğiniz gibi 2 mağlubiyet hakkınız bulunuyor. 3. Maglubiyetinizi aldığınız zaman etkinlik sizin için son buluyor. Bir daha katılma hakkınız var ama elmas ile girebiliyorsunuz.

Elmas ile ikinci kez aynı Clash Royale etkinligine girdiğiniz zaman daha once aldiginiz ödülleri alamıyor sadece yeni eriştiğiniz seviyenin ödüllerini alabiliyorsunuz. Lakin en baştan başlıyorsunuz.

Mega Şövalye efsanevi kartını almak için şuan 1 gün 21 saat sonra başlayacak etkinliği kaçırmayın. Etkinlik başlama tarihi 24 Ağustos.

Mega Şövalye Etkinliği Başlıyor Kaçırmayın

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir