Mobil Oyun

Titanfall Assault Mobil Strateji Oyununun En Büyük Sıkıntısı

Titanfall’un ilk mobil oyunu Assault son zamanların popüler mobil oyun kategorilerinden birisi olan strateji kategorisinde yer alıyor. Elbette oyunun meraklıları bu mobil oyunu indirip denemiştir. Peki oyun güzel mi?

Oyun oldukça güzel, konu iyi. Ama bir kaç sıkıntı var. Sebebi belki daha yeni olması ama Titanfall Assault kart destesi strateji oyununun en önemli problemlerinden birisi yükleme ekranları ve maç bulma ve yükleme kısmı.

Yükleme ekranları oldukca uzun sürüyor. Bunun yaninda maç bulmak ve maçın yüklenmesi konusunda da sıkıntılar var. Maç bulamayabilir ve bunun için 5 dakika beklemiş olabilirsiniz. Bulduktan sonra biraz yükleme ekraninda takılmış olabilirsiniz. Oyundaki bazı sıkıntılar bunlar. Denemek isteyenler de hazırlıklı olsun.

Oyun temelde Clash Royale’e benziyor. Mantık aynı tema farklı. Supercell de yükleme ekranları ve oyun hızı gerçekten taktir edilesi durumda. Ama diğer strateji oyunları maalesef bu konuda Supercell’in gerisinde kalıyor. Bir.mobil oyun için ne kadar yükleme ekranı beklemek istersiniz ki?

Titanfall Assault Mobil Strateji Oyununun En Büyük Sıkıntısı

Titanfall Assault indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nexonm.tfa

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
HaberMobil Oyun

Mobil Oyunların Pile Zararı Var Mı?

Mobil Oyun

Mobil Oyun Ekipmanı Fiziksel Navigasyon Çubuğu

Mobil OyunRehberStrateji

Clash Royale Yeni Kart : Duvar Yıkıcılar (Rehber)

Mobil Oyun

Fetih Altın Çağ Mobil Strateji Oyununa Başlamadan Önce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir